BLACKYAK ZNOVU PŘEPISUJE HISTORII ISPO AWARDS, BUĎTE U TOHO!

NEJVĚTŠÍ VELETRH zimních sportů a outdooru ISPO 2019 JE ZA DVEŘMI a svět outdooru opět zažije ve dnech 3.-6. února v Mnichově nejrozsáhlejší výstavu sportovního vybavení a módy na celém světě. A vy se máte na co těšit – BLACKYAK získává dalších 5 ocenění!

Během těchto čtyř dnů se vám představí více než 2 800 vystavovatelů se svými nejnovějšími produkty z odvětví zimních sportů, outdooru, zdraví&fitness, týmových sportů a mnoha dalšího.

Celý veletrh se bude konat v 18 halách a pro lepší orientaci bude rozdělen do 8 segmentů. Necelé tři tisíce vystavovatelů si rozdělí plochu o neuvěřitelných 200 000 metrech čtverečních!

Díky přehlednému plánu se ale nemusíte bát, že se ztratíte.
Mapu veletrhu si můžete stáhnout ZDE.

Video představující rozmístění hal s dodatečnými informacemi


ISPO AWARDS

ISPO každoročně vyznamenává ty nejvýjimečnější produkty cenou ISPO AWARD. Toto ocenění se stalo jakousi pečetí kvality v odvětví sportovních potřeb.

Maloobchodníci ho berou jako orientační nástroj pro výběr nových produktů, novinářům slouží jako přehled toho nejlepšího a výjimečného na trhu a samozřejmě, zákazníci tak získávají důležitý nestranný pohled na kvalitu z řad odborníků.

BLACKYAK PŘEPISUJE HISTORII ISPO AWARDS

Již v roce 2017 BLACKYAK doslova přepsal historii, když se se šesnácti oceněními stal nejúspěšnější společností v historii ISPO AWARDS.

Tím ale zdaleka nekončí. Již nyní víme, že i letos nám bylo uděleno dalších 5 ocenění a celkový historický počet se vyšplhal na neuvěřitelných 24 ISPO AWARDS!

V čem jsme jedničkami na trhu tentokrát?


ISPO Gold Award 2019:

 

Gold Winner | Kostroma Jacket

Tato všestranná bunda je určena do rychle se měnících povětrnostních podmínek. Plášť, vyrobený z materiálu GORE-TEX® INFINIUM™, zajišťuje optimální ochranu před počasím.

Odnímatelná spodní bunda s technologií YAK LOFT™ zajiťuje nezbytnou izolaci a skvělý komfort při nošení. V kombinaci s materiálem YAK FLOW™ může vzduch uvnitř bundy dostatečně cirkulovat a zajišťuje tak sportovci ideální mikroklima.


Gold Winner | Mountain Shemagh

Praktická ochrana hlavy, krku a obličeje, která zaručuje maximální ochranu před živly. Speciální trojrozměrná konstrukce zajištuje optimální přizpůsobení hlavě.


Gold Winner | Sindhi Vest

Multifunkční Sindhi Vest pro ženy je navržena do chladu a měnících se povětrnostních podmínek. Díky materiálu YAK FLOW™ je vesta velmi prodyšná. V případě náhlé změny počasí a mokra má vesta integrovanou bundu, která nositelku ochrání.


ISPO Winner Award 2019:

 

Winner | Watusi Downsuit

Expediční kombinéza s vysokou tepelnou účinností. Tento oblek nabízí mnohé vychytávky, jako integrovanou vnitřní vestu s hydratačním systémem, magnetický systém na přichycení rukávů, rozšířenou ochranou proti poškození a mnohé další inovace, které horolezcům zpříjemní výstup na osmitisícovky jako nikdy předtím.


Winner | Calvana Hoody

Většího komfortu snad už není možno dosáhnout. Díky kombinaci YAK LOFT™ a YAK FLOW™ bunda dovoluje vlhku uniknout do ovzduší, ale zároveň nepropustí studený vzduch dovnitř, díky čemuž uvnitř bundy vzniká perfektní mikroklima.


Žádná fotka se nevyrovná tomu prohlédnout si je na vlastní oči. Osahat si jejich neuvěřitelně jemnou texturu a vyzkoušet, jak geniálně padnou.

Přijďte se podívat na ISPO 2019 a nenechte si ujít jedinou novinku. Vstupenky jsou k zakoupení ZDE