BLACKYAK VIP Session a představení nové kolekce

10.ledna jsme v resortu Královka v Jizerských horách uspořádali BLACKYAK VIP session, při které jsme partnerům představili zbrusu novou kolekci a nové unikátní technologie YAK LOFT™ a YAK FLOW™. A jak už to při zdařilých akcích bývá, nechybělo ani dobré víno a spousta legrace!

Účastníci si na ledu a sněhu mohli otestovat nejlepší modely vozů Subaru, osahat a na vlastní kůži vyzkoušet novou kolekci BLACKYAK, hlad zahnat při bohatém rautu a vše zapít výborným vychlazeným vínem J.P. Chenet.


S nadšením jsme představili naši novou revoluční technologii INTO AIR, která v outdoorovém světě nemá obdoby. Seznamte se s INTO AIR ZDE

Na akci se přijeli podívat i zástupci české reprezentace v běhu na lyžích, která bundy BLACKYAK používá, aby se s námi podělili o své nadšení a zkušenosti.

„Nedávno jsme byli na závodě světového poháru, kde bylo každý den -13°C a museli jsme na mrazu trávit několik hodin denně. I tak jsme ale celou dobu byli v teple a suchu. To se nám ještě nestalo“ - nechal se slyšel Lukáš Sacher, sportovní ředitel svazu.

Děkujeme také naší ambasadorce, slacklinerce Aničce Kuchařové, která se přímo na akci prošla po lajně a večer všem odvyprávěla svá dobrodružství od začátků se slackliningem až po strhující překonání půlkilometrové highline Castleton!

Další možnost vidět zbruzu novou kolekci BLACKYAK bude na výstavě ISPO, 3.-6. února v Mnichově. Přijď te se podívat na nejnovější technologie outdoorového průmyslu na vlastní oči. Bude nám potěšením vás u našeho stánku přivítat. Více informací o ISPO 2019 najdete ZDE.